header foto
Alles over hockey

Wedstrijdschema


Dit is de link naar het digitale wedstrijdformulier van AMHC.

Hieronder het schema van de komende wedstrijden: 

Dames
DABZ - Leusden DA
15:40
Uit
DABZ - Naarden DA
16:20
Uit
JD2Z - IJsseloever DJ3
15:00
Thuis
JD2Z - Dorsteti DJ3
16:20
Thuis
Meisjes A
MA12Z - Shinty MA12C
15:00
Uit
MA12Z - Fletiomare MA12C
15:40
Uit
MA2Z - Soest MA1
19:00
Thuis
MA2Z - Spandersbs MA2
20:20
Thuis
MA3Z - Leusden MA2
11:00
Thuis
MA3Z - Kampong MA3
12:20
Thuis
MA6Z - IJsseloever MA4
10:40
Uit
MA6Z - HC Leerdam MA2
11:20
Thuis
Meisjes B
MB12Z - H.C. Eemvallei MB12C
15:40
Uit
MB12Z - Hilversum MB12C
16:20
Thuis
MB2Z - Culemborg MB1
11:00
Thuis
MB2Z - Schaerweijde MB3
12:20
Thuis
MB3Z - Naarden MB5
13:40
Uit
MB3Z - Woerden MB2
14:20
Uit
MB4Z - HCDoorn MB12C
17:00
Thuis
MB4Z - Naarden MB3
18:20
Thuis
MB7Z - IJsseloever MB4
15:00
Thuis
MB7Z - Almeerse MB5
16:20
Uit
MB8Z - Kampong MB8
13:00
Thuis
MB8Z - Naarden MB6
14:20
Thuis
Meisjes C
MC10Z - Spandersbs MC7
13:40
Thuis
MC10Z - Kromme Rijn MC3
14:20
Thuis
MC12Z - H.C. Eemvallei MC12C
17:00
Uit
MC12Z - Laren MC12C
17:40
Thuis
MC2Z - Woerden MC1
11:00
Uit
MC2Z - Culemborg MC1
11:40
Thuis
MC9Z - Leusden MC5
18:10
Uit
MC9Z - Houten MC8
18:50
Uit
Meisjes D
MD1Z - Laren MD2
09:00
Thuis
MD1Z - Fletiomare MD2
10:20
Uit
MD3Z - Nieuwegein MD2
09:00
Uit
MD3Z - HC Leerdam MD1
09:40
Thuis
MD4Z - Maarn MD2
09:00
Thuis
MD4Z - Naarden MD7
10:20
Thuis
MD9Z - Baarn MD5
13:40
Uit
MD9Z - Fletiomare MD13
14:20
Thuis
Meisjes E
M8E1Z - Shinty M8E1
11:00
Thuis
M8E1Z - Fletiomare M8E4
12:20
Uit
M8E2Z - Shinty M8E3
09:00
Thuis
M8E2Z - Rijnvliet M8E3
10:20
Uit
M8E3Z - HCDoorn M8E1
11:40
Uit
M8E3Z - Spitsbergen M8E3
12:20
Uit
M8E4Z - Naarden M8E5
09:40
Uit
M8E4Z - Houten M8E3
10:20
Thuis
M8E5Z - M.H.C. Barneveld M8E2
09:40
Uit
M8E5Z - H.C. Eemvallei M8E4
10:20
Thuis
Heren
H01Z - Fletiomare H1
19:00
Thuis
H01Z - IJsseloever H1
20:20
Thuis
H03Z - Phoenix H3
19:00
Uit
H03Z - Kampong H5
19:40
Uit
JH1Z - Fletiomare HJ1
17:00
Uit
JH1Z - Baarn HJ1
17:40
Thuis
Jongens B
JB3Z - Houten JB4
17:00
Thuis
JB3Z - Kromme Rijn JB2
18:20
Thuis
Jongens C
JC3Z - Fletiomare JC5
13:00
Thuis
JC3Z - Gooische JC8
14:20
Thuis
Jongens D
JD1Z - Almeerse JD12C
11:40
Uit
JD1Z - Schaerweijde JD3
12:20
Thuis
JD2Z - Woerden JD2
13:40
Uit
JD2Z - Lelystad JD11C
14:20
Uit
JD3Z - Phoenix JD4
11:00
Thuis
JD3Z - Maarn JD2
12:20
Thuis
Jongens E
J8E1Z - Spandersbs J8E2
13:00
Thuis
J8E1Z - Shinty J8E1
14:20
Uit
J8E2Z - Leusden J8E1
13:40
Thuis
J8E2Z - Gooische J8E3
14:20
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hockeyzaken


Trainingsschema

Lees meer

Teams

Lees meer

Extra blok over

Lees meer