header foto
Alles over hockey

Wedstrijdschema


Dit is de link naar het digitale wedstrijdformulier van AMHC.

Hieronder het schema van de komende wedstrijden: 

Meisjes A
MA1 - Shinty MA1
12:30
Uit
MA2 - Almeerse MA3
14:15 - V2
Thuis
MA3 - HC Leerdam MA1
12:00
Uit
MA4 - Houten MA3
15:45
Uit
MA5 - Spitsbergen MA2
16:15 - V5
Thuis
MA6 - MMHC Voordaan MA5
14:15 - V4
Thuis
Meisjes B
MB1 - HHC Quick Stick MB1
12:30
Uit
MB2 - Fletiomare MB2
16:15 - V1
Thuis
MB3 - Kampong MB4
15:30
Uit
MB4 - Phoenix MB3
17:45
Uit
MB5 - Gooische MB5
16:15 - V3
Thuis
MB6 - H.C. Eemvallei MB4
17:15
Uit
MB7 - Woerden MB5
16:30
Uit
MB8 - Spandersbs MB7
14:00 - V5
Thuis
Meisjes C
MC1 - Schaerweijde MC1
10:45 - V2
Thuis
MC2 - Naarden MC2
10:00
Uit
MC3 - Hilversum MC3
12:30
Uit
MC4 - M.H.C. Barneveld MC1
09:30
Uit
MC5 - H.C. Eemvallei MC5
14:15 - V1
Thuis
MC7 - Soest MC6
10:45 - V4
Thuis
MC8 - Baarn MC7
12:15 - V5
Thuis
Meisjes D
MD1 - Dorsteti MD1
10:15
Uit
MD2 - Laren MD2
11:30
Uit
MD3 - Woerden MD2
10:30
Uit
MD4 - Soest MD5
10:30 - V6
Thuis
MD5 - Maarssen MD7
12:15 - V6
Thuis
MD6 - SCHC MD5
10:45 - V3
Thuis
MD7 - SCHC MD6
09:00 - V4
Thuis
MD8 - MMHC Voordaan MD6
11:30
Uit
MD9 - Spitsbergen MD4
10:15
Uit
Meisjes E
M6E1 - Maarssen ME2
10:15 - V7
Thuis
M6E2 - Phoenix ME2
09:00 - V7
Thuis
M6E3 - Hilversum ME3
08:45
Uit
M6E4 - Zwaluwen ME3
09:25
Uit
M6E5 - Kampong ME3
08:45
Uit
M6E6 - MMHC Voordaan ME6
10:15
Uit
M8E1 - Laren M8E2
08:45
Uit
M8E2 - Baarn M8E1
08:45
Uit
M8E3 - Hilversum M8E2
09:00 - V3
Thuis
M8E4 - Kromme Rijn M8E2
10:30 - V5
Thuis
M8E5 - Nijkerk M8E1
09:00 - V5
Thuis
M8E6 - Kromme Rijn M8E3
10:30 - V5
Thuis
M8E7 - Schaerweijde M8E6
09:00 - V5
Thuis
Meisjes F
M3F1 - Houten MF2
08:45
Uit
M3F2 - MMHC Voordaan MF2
09:00 - V6
Thuis
M3F3 - IJsseloever MF3
09:00
Uit
M3F4 - MMHC Voordaan MF3
09:00 - V6
Thuis
M3F5 - Naarden MF4
08:45
Uit
M3F6 - Montfoort MF3
09:00 - V6
Thuis
Jongens A
JA1 - HGC JA1
14:15
Uit
JA2 - Laren JA3
17:30
Uit
JA3 - Leusden JA2
16:15 - V2
Thuis
JA4 - Hilversum JA4
17:45
Uit
JA5 - Schaerweijde JA5
14:00 - V6
Thuis
Jongens B
JB1 - LOHC JB1
12:30 - V2
Thuis
JB2 - IJsseloever JB1
13:45
Uit
JB3 - Gooische JB8
14:15 - V3
Thuis
JB4 - Nieuwegein JB2
17:45
Uit
JB5 - Woerden JB2
12:30 - V4
Thuis
Jongens C
JC1 - Shinty JC1
10:45 - V1
Thuis
JC2 - Fletiomare JC2
12:30 - V1
Thuis
JC3 - Houten JC3
12:30 - V3
Thuis
JC4 - Baarn JC2
14:15
Uit
Jongens D
JD1 - Baarn JD1
09:00 - V2
Thuis
JD2 - Houten JD5
08:45
Uit
JD3 - Shinty JD3
09:00 - V1
Thuis
JD4 - Schaerweijde JD5
12:30
Uit
Jongens E
J6E1 - SCHC JE3
10:00
Uit
J6E2 - Naarden JE5
11:30 - V7
Thuis
J6E3 - Huizen JE4
10:15
Uit
J8E1 - Huizen J8E2
09:00 - V3
Thuis
J8E2 - MMHC Voordaan J8E3
10:15
Uit
Jongens F
J3F1 - Naarden JF2
09:00 - V6
Thuis
J3F2 - MMHC Voordaan JF3
09:45
Uit
J3F3 - Gooische JF5
08:45
Uit
Overig
G01 - M.H.C. Barneveld G 1
10:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hockeyzaken


Trainingsschema

Lees meer

Teams

Lees meer

Extra blok over

Lees meer