header foto
Alles over hockey

Wedstrijdschema


Dit is de link naar het digitale wedstrijdformulier van AMHC.

Hieronder het schema van de komende wedstrijden: 

Meisjes A
MA1 - EHV Enschede MA1
14:15
Uit
MA2 - Schaerweijde MA3
17:15
Uit
MA3 - Phoenix MA2
15:50
Uit
MA4 - Hockeyclub De Haaskamp MA1
15:30
Uit
MA5 - M.H.C. Barneveld MA1
15:20 - V3
Thuis
MA6 - Baarn MA2
17:15 - V4
Thuis
MA7 - Kampong MA10
17:40 - V1
Thuis
MA8 - Naarden MA6
16:05
Uit
Meisjes B
MB1 - Leeuwarden MB1
12:10
Uit
MB2 - M.H.C. Barneveld MB1
15:00
Uit
MB3 - Hilversum MB4
14:30
Uit
MB4 - H.C. Eemvallei MB4
11:50 - V3
Thuis
MB5 - Laren MB5
15:50 - V1
Thuis
MB6 - Zeewolde MB2
13:30
Uit
MB7 - Phoenix MB3
13:45 - V4
Thuis
MB8 - Holestick MB2
16:00 - V2
Thuis
Meisjes C
MC1 - SCHC MC2
10:35 - V2
Thuis
MC2 - MHC Muiderberg MC1
15:00 - V6
Thuis
MC3 - MHC Muiderberg MC2
12:10 - V1
Thuis
MC4 - HCDoorn MC1
08:45 - V2
Thuis
MC5 - Fletiomare MC8
13:20
Uit
MC6 - Leusden MC4
13:45
Uit
MC7 - Hilversum MC8
11:50
Uit
MC8 - SCHC MC9
11:30 - V6
Thuis
Meisjes D
MD1 - Zeewolde MD1
08:30 - V1
Thuis
MD2 - Baarn MD2
10:00
Uit
MD3 - M.H.C. Barneveld MD1
10:20 - V1
Thuis
MD4 - Hockeyclub De Haaskamp MD2
11:35
Uit
MD5 - Phoenix MD6
10:05
Uit
MD6 - Phoenix MD2
15:30 - V4
Thuis
MD7 - Shinty MD5
12:00 - V4
Thuis
MD8 - Hilversum MD6
13:10
Uit
MD9 - Naarden MD9
11:20
Uit
Meisjes E
M6E1 - Soest M6E1
08:50 - V7
Thuis
M6E2 - Rijnvliet M6E3
09:00
Uit
M6E3 - Kampong M6E5
10:15 - V7
Thuis
M8E1 - Schaerweijde M8E4
08:40
Uit
M8E2 - Phoenix M8E2
10:30 - V4
Thuis
M8E3 - H.C. Eemvallei M8E4
09:00 - V4
Thuis
M8E4 - HCDoorn M8E1
08:30
Uit
M8E5 - Phoenix M8E3
11:20
Uit
M8E6 - Huizen M8E5
10:30 - V4
Thuis
Meisjes F
M3F1 - Spandersbs MF2
08:45
Uit
M3F2 - Leusden MF1
08:45 - V6
Thuis
M3F3 - HCDoorn MF2
08:40
Uit
M3F4 - Voordaan MF3
10:00 - V6
Thuis
M3F5 - Zeewolde MF1MIX
10:00 - V6
Thuis
Jongens A
JA1 - GHBS JA1
14:15 - V2
Thuis
JA2 - Dorsteti JA2
17:00 - V3
Thuis
JA3 - Laren JA4
17:30
Uit
Jongens B
JB1 - Maarssen JB1
Afgelast
Thuis
JB2 - Gooische JB8
13:15
Uit
JB3 - Laren JB5
13:15 - V6
Thuis
JB4 - H.C. Eemvallei JB3
16:45 - V6
Thuis
Jongens C
JC1 - Soest JC1
12:15
Uit
JC2 - Fletiomare JC3
11:40
Uit
JC3 - Spandersbs JC5
12:25 - V2
Thuis
Jongens D
JD1 - H.C. Eemvallei JD2
10:30
Uit
JD2 - SCHC JD4
10:10 - V3
Thuis
JD3 - H.C. Eemvallei JD3
08:30 - V3
Thuis
Jongens E
J6E1 - Fletiomare J6E1
13:15 - V7
Thuis
J6E2 - Kampong J6E2
11:45 - V7
Thuis
J6E3 - Fletiomare J6E3
09:10
Uit
J8E1 - Leusden J8E1
08:45
Uit
J8E2 - Baarn J8E1
09:00 - V4
Thuis
Jongens F
J3F1 - Spandersbs JF1
10:00 - V6
Thuis
J3F2 - SCHC JF4
08:45 - V6
Thuis
Overig
G01 - Laren G1
n.n.b.
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hockeyzaken


Trainingsschema

Lees meer

Teams

Lees meer

Extra blok over

Lees meer