header foto
Alles over hockey

Wedstrijdschema


Dit is de link naar het digitale wedstrijdformulier van AMHC.

Hieronder het schema van de komende wedstrijden: 

Meisjes A
MA1 - Warande MA1
14:00
Uit
MA2 - Gooische MA2
15:25
Uit
MA3 - Woerden MA2
Afgelast
Uit
MA4 - Holestick MA1
15:45
Uit
MA5 - Hilversum MA3
16:15 - V1
Thuis
MA6 - Spandersbs MA6
16:00 - V4
Thuis
MA7 - Gooische MA8
15:55
Uit
MA8 - Naarden MA9
15:45 - V3
Thuis
Meisjes B
MB1 - Zeewolde MB1
10:45
Uit
MB10 - Fletiomare MB8
15:40
Uit
MB2 - Gooische MB2
14:10
Uit
MB3 - Kampong MB4
14:00
Uit
MB4 - Gooische MB5
17:20
Uit
MB5 - Woerden MB2
14:15 - V4
Thuis
MB6 - H.C. Eemvallei MB6
15:15
Uit
MB7 - Holestick MB2
14:00 - V5
Thuis
MB8 - Gooische MB7
14:00 - V6
Thuis
MB9 - Fletiomare MB9
16:45
Uit
Meisjes C
MC1 - Naarden MC2
11:00 - V2
Thuis
MC2 - Dorsteti MC1
11:00 - V1
Thuis
MC3 - Kampong MC3
15:50
Uit
MC4 - Maarssen MC3
14:20
Uit
MC5 - Kampong MC4
12:15 - V5
Thuis
MC6 - Spandersbs MC5
12:15 - V6
Thuis
MC7 - Kampong MC11
12:30 - V4
Thuis
MC8 - Laren MC8
15:25
Uit
MC9 - Phoenix MC5
13:05
Uit
Meisjes D
MD1 - Huizen MD1
09:15 - V1
Thuis
MD2 - Zeewolde MD1
09:15 - V2
Thuis
MD3 - Hoevelaken MD1
10:15
Uit
MD4 - UNO MD2
12:30
Uit
MD5 - Shinty MD4
10:30 - V5
Thuis
MD6 - Holestick MD1
10:45 - V4
Thuis
MD7 - SCHC MD6
10:30 - V3
Thuis
MD8 - Zeewolde MD2
10:30 - V6
Thuis
Meisjes E
M6E1 - SCHC M6E7
09:00 - V6
Thuis
M6E2 - Hilversum M6E Blauw
08:30
Uit
M6E3 - Hilversum M6E7
08:30
Uit
M6E4 - Kampong M6E10
08:30
Uit
M6E5 - Phoenix M6E2
09:00 - V6
Thuis
M8E1 - Shinty M8E4
08:15
Uit
M8E2 - H.C. Eemvallei M8E4
09:30
Uit
M8E3 - Soest M8E3
09:15 - V3
Thuis
M8E4 - Schaerweijde M8E4
09:15 - V3
Thuis
Meisjes F
M3F1 - Naarden MF3
09:00 - V5
Thuis
M3F2 - Spitsbergen MF1
09:00
Uit
M3F3 - Baarn MF5
09:00 - V5
Thuis
M3F4 - Leusden MF1
09:15
Uit
M3F5 - Leusden MF3
09:00
Uit
Jongens A
JA1 - Scoop JA1
14:30 - V2
Thuis
JA2 - Gooische JA5
12:45 - V1
Thuis
JA3 - Houten JA3
14:30 - V1
Thuis
JA4 - Gooische JA6
17:15
Uit
Jongens B
JB1 - Kampong JB3
16:15 - V2
Thuis
JB2 - Dorsteti JB2
14:30
Uit
JB3 - Houten JB4
13:50
Uit
Jongens C
JC1 - Spandersbs JC2
12:45 - V2
Thuis
JC2 - Gooische JC6
14:00 - V3
Thuis
JC3 - Lelystad JC2
12:45
Uit
Jongens D
JD1 - Leusden JD1
09:15
Uit
JD2 - Baarn JD2
13:10
Uit
JD3 - M.H.C. Barneveld JD1
12:15 - V3
Thuis
Jongens E
J6E1 - Gooische J6E4
09:00 - V6
Thuis
J6E2 - H.C. Eemvallei J6E3
09:00 - V6
Thuis
J6E3 - Kampong J6E5
08:30
Uit
J8E1 - Maarn J8E1
09:30
Uit
J8E2 - Maarssen J8E2
09:00 - V5
Thuis
Jongens F
J3F1 - H.C. Eemvallei JF2
09:00 - V7
Thuis
J3F2 - Naarden JF5
10:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hockeyzaken


Trainingsschema

Lees meer

Teams

Lees meer

Extra blok over

Lees meer